Nákup fair ponožek aneb princ přijel na žirafě

Palce a paty jsou mor. A taky nehty. Rostou a tím nemilosrdně dorážejí na ponožky a punčochy. Čas od času je potřeba ponožkovou garderobu obměnit. A jelikož jedeme slow, nemá cenu se držet při zemi. A když navíc objevíte ráj barev a vzorů, chtěli byste se celí oblékat už jenom do ponožek. To mi připomíná, že mám v plánu udělat miniseriál o tom, co se znehodnocenými ponožkami nebo s těmi, které vám požrali lichožrouti. A jeden z těch tipů pochází už ze třetí třídy, kdy jsem navštěvovala kroužek šití na panenky. Ale o tom jindy.

valašské, slowrun a summer snow ponožky

Zpět do ráje. Velký výběr ponožek mají v Place store vedle kina Scala, kde mimochodem ve Scalanterii prodávají Terryho ponožky pro filmové fajnšmekry. Na zaječí nožiska však tentokrát čeká příval blaha od slovenských fusek Rebeliot (90 % kvalitní česané bavlny) a českých o něco elastičtějších krasavců we are ferdinand (80 % bavlna, a trochu ropy ve formě polyamidu a elastanu). Seženete je až do velikosti 46, takže i na zaječí běhy ;)

Ačkoliv jsem měla velikostní omezení, zvládla jsem nabrat slušný paklík ponožek. Vyrazila jsem k pokladně, že zaplatím kartou. Ale chybička se vloudila. Má "peněženka" (pozornost od Zajícových z Turecka) se rozhodla trucovat a zasekla si zip. Chvíle přemlouvání jemnou motorikou nezabrala.

zlobivá taštička

Naštěstí se zpoza regálů vynořil postarší pan kutil - zachránce mé platby! Nůžky, kleště, nic... Náplň z propisky prostrčená rozbitým jezdcem zipu rozptýlila mé obavy z toho, že je důvtip a galantnost na ústupu. Nikoliv. Jošt by z koně ani žirafy neslezl, ale princů je všude habaděj!

louder than bombs, sun leads me on, by the way ponožky

A pokud sami vytváříte zajímavé produkty od šperků, přes módu po nádobí, můžete se také prezentovat v Place store - sympatickém "tržišti" kreativity.

we are ferdinand ponožky

Udržujte nohy v suchu a přijde i klid :)